Hakkımızda

Corelux Hakkında

Corelux Hakkında

CORELUX; 2005 yılında kurulan firmamız sektöre ecallmedia adı ile girmiştir. 2012 yılında isim değiştirerek Corelux adını almıştır. 2016 yılında Corelux İnternet ve Yazılım Hizmetleri Ticaret Limited Şirket kurulumu gerçekleştirilmiştir. Corelux her biri kendi alanında uzmanlaşmış, deneyim kazanmış 6 web geliştirici, 3 network – sistem uzmanı ve 2 grafik tasarımcı ile hizmet vermektedir.

Vizyonumuz;

Yetkin insan kaynağı, müşteri odaklı süreçleri ve hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile çözümler sunarak kendini farklılaştırmayı başarmış bilişim sektörünün yenilikçi gözde firması olmak.

Misyonumuz;

Internet’i herkes için uyarlanabilir bir teknoloji olarak konumlandırmak.

Politikamız;

Müşteri memnuniyeti ve servis kalitesini artırmak için bir araç olarak kullandığımız teknolojiyi, insan kaynağını daha etkin kullanarak, süreç otomasyonu sağlamak için konumlandırmayı ayrıca bunu yaparken sektör dinamiklerini ve kullanıcı beklentilerini doğru analiz ederek, yasalara tam uyumlu olmayı ve sürekli iyileşme çalışmalarını prensip olarak edinmeyi ve tüm faaliyet alanlarımızda bu yaklaşımı benimsemeyi taahhüt ediyoruz.

RAKAMLARLA CORELUX

99 %

Müşteri Memnuniyeti

18

Ödüller

1873

Toplam Kurulumlar

2730

Kayıtlı Alanadı

Chat on WhatsApp